BOŽIĆNA PRIREDBA

Autor: Verica Marinović, 27. 12. 2012.

U petak, 21.12.2012. održana je u našoj školi božićna  priredba.

Zbor naše škole pod vodstvom nastavnice Marinele otpjevao je pjesme: Božićna zvona u pratnji naših gitarista Luke, Dominika i Roberta  i Sretan Božić; učenicima se obratila i naša zamjenica ravnateljice Verica Marinović  i zaželjela svima sretan Božić i uspješnu 2013. godinu;

učenica 3.b razreda  je na gitari odsvirala“ Blistaj,blistaj zvijezdo mala“;

igrokaz“ Što bismo mogli pokloniti Isusu“ izveli su učenici 4.a razreda; plesnu točku izvele su učenice petih razreda  pod vodstvom Barbare; prigodne recitacije pokazali su nam učenici: Elena, Ivana, Laura, Oliver;

učenice 7.c razreda  nastupile su sa svojom plesnom točkom Gangam Style; učenici 5.a i b razreda otpjevali su nam pjesmicu Baby Jesus; učenici 7. i 8. razreda A- smjene pokazali su nam nove plesne korake; recital Sretan Božić izveli su nam učenici pod vodstvom vjeroučiteljice Marijane.

Pred kraj priredbe došao nam  je u goste Djed Mraz  sa punom torbom darova. On je pozdravio sve, čestitao Božić i podijelio poklone prozivajući razrede jedan po jedan.

Zahvalili smo Djedu Mrazu pjesmom koju su izveli učenici odgojne skupine pod vodstvom odgajateljice Zdenke. Njima su se pridružili i učenici razredne nastave. Uspješni voditelji naše priredbe bili su Valentina i Matija, učenici 7.d razreda.

Zrinka Kamerman, prof.

« Svibanj 2024 »