Projekt-St Patrick’s Day-6. d razred

Autor: Verica Marinović, 17. 3. 2015.

Zelena boja, trolisna djetelina –“Shamrock”i mali zeleni vilenjak “Leprechaun” samo su neki od simbola kojim obilježavamo  Dan sv. Patrika irskog blagdana koji se tradicionalno proslavlja  17. ožujka. I u našoj je  školi danas bilo veselo i zeleno.

FOTO-GALERIJA

Pod velikim su odmorom učenici nižih razreda B smjene i učenici 6.d razreda ,među kojima su bila i tri vilenjaka, u veseloj povorci nekoliko puta prošetali velikim holom. Pjevali su pjesmice na engleskom jeziku i veselo mahali promatračima.  Svi su na glavama imali zelene trake ukrašene djetelinom koje su učenici nižih razreda izradili sa svojim učiteljicama na satovima likovne kulture. Nakon mimohoda,  po dva učenika svakog razreda sudjelovala su u igri portage za blagom” Treasure Hunt”. Ostali su učenici pohvalno bodrili svoje predstavnike kako bi baš oni pronašli skiveno blago. Najupješnija u potrazi bila je učenica 4. b razreda Vanesa Kljajić  u čijoj se vrećici pronašlo dovoljno čokoladnih novčića za cijeli razred. Zadovoljni osmjesi na licima sudionika projekta bili su najveća nagrada učenicima 6. d razreda i njihovoj razrednici profesorici Jasni Rigo, koji su i osmislili cijeli projekt.

Veselje, smijeh i iščekivanje koje je ispunilo hodnik pod velikim odmorom, riječi su kojima bismo saželi cijeli ovaj projekt. Veselimo se novim projektima 6. d razrednog odjela koje marljivo izrađuju sa svojom razrednicom profesoricom Rigo.

Čestitamo, od novinarske skupine, dobili ste čistu peticu J!