Odgojno - obrazovna skupina u DSC PULA od 1.8. -12.8.2016.

Autor: Velimir Stanić, 15. 9. 2016.

Volonteri udruge ,,Otvoreno srce " Našice i učenici OŠ Đurđenovac zajedno sa svojim pratiteljima u obiteljskom okruženju DSC Pula - sretno i veselo provedeno vrijeme uz glazbu, pjesmu i ples, sportske aktivnosti, šetnju gradom, vožnju brodom, posjet Brijunima, posjet koncertu grupe ,,Parni valjak“ u Areni i zajedničko druženje…

FOTO-GALERIJA

Učenici odg. – obr. skupine, njihovi roditelji, pratitelji i učiteljica Zdenka zahvaljuju svima koji su svojim radom i financijskom pomoći omogućili njihov boravak u DSC PULA: pedagoginji i ravnateljici škole, prof. Ani, udruzi ,,OTVORENO SRCE“, OSJEČKO-BARANJSKOJ ŽUPANIJI, dožupanu D. Vulinu i predsjedniku Županijske skupštine A. Kapraljeviću, gradonačelniku Našica, načelnicima općina Đurđenovac, Feričanci, D. Motičina, Koška i svim našim dragim prijateljima i pratiteljima.

Najveća hvala našim dragim prijateljima iz DSC PULA i mojim učenicima što su svojim primjerenim ponašanjem dostojno predstavili našu školu i zaslužili svaku pohvalu. Njihovo zajedništvo, međusobna ljubav i pomaganje, spremnost da su jedni drugima uvijek na usluzi doista nam daju primjer kako bi se svi mi trebali ponašati. Sve ono što su ove godine pokazali, uz jedan izuzetno visok stupanj samostalnosti, oduševio  je ne samo mene, nego i sve one koji su ih pratili.

Zato zahvaljujem i svim zaposlenicima naše škole, jer to što su oni pokazali, odraz je zajedničkog rada.

učiteljica Zdenka Mihaljević