Album: Svjetski dan dijabetesa
U četvrtak, 14. studenoga, učenici 1. i 2. razreda obilježili su Svjetski dan šećerne bolesti. Sve provedene aktivnosti imale su za cilj podizanje svjesnosti o šećernoj bolesti te pružanje podrške našem prvoškolcu koji se bori s ovom bolešću. Putem edukativnog panoa u hodniku naše škole, učenici su naučili više o šećernoj bolesti. Potom su se počastili zdravim slasticama koje im je pripremila majka našeg prvoškolca. Bilo je tu ražnjića od različitog voća, muffina i kolača od pirovog brašna te prirodnog voćnog soka od limuna, naranče i lubenice. Na kraju su učenici pogledali dokumentarni film Život sa šećernom bolešću. Kao podsjetnik na ovaj dan, napravili su zajedničku fotografiju ispod loga “Plavi krug” koji je simbol kampanje borbe protiv šećerne bolesti.
Prezentacija

Preuzmi sliku